Oferta
Odsłanianie obrazów
Inteligentna automatyka z systemem cyfrowego odtwarzania fanfar pozwalająca na cichobieżne realizowanie odsłaniania obrazów, kurtyn, zasuw w obrazach z płynnym rozruchem i delikatnym hamowaniem przy końcu pracy z zachowaniem precyzyjnej powtarzalności szczególnie w tych przypadkach gdy jest potrzeba synchronizacji ruchu zasłony z wygrywanymi fanfarami.
Bezprzewodowy system sterowania, zamykania i otwierania zasłony pozwala nam w bardzo wygodny sposób praktycznie z każdego punktu w obrębie zasłony realizować wybrane potrzeby.
Z automatyką zasłaniania może współpracować wytwarzany przez nas cyfrowy system odgrywania fanfar, który jest wyposażony w samobieżny wzmacniacz z korekcją barwy i kolumną głośnikową o charakterystyce dobranej do rodzaju odtwarzanych fanfar.
Wytwarzane przez nas urządzenia posiadają układ położenia zasuwy w samym mechanizmie napędowym przez co nie jest wymagana ingerencja mechaniczna w obrębie samego ołtarza, a zróżnicowany system zabezpieczeń tak jak np. układ przeciążeniowy, nadprądowy i czasowy pozwalają chronić całość przed niepożądanymi awariami.

Start / StopTytuł utworu
Odtwórz/ zatrzymaj.
O Pani
Odtwórz/ zatrzymaj.
O gwiazdo śliczna

Zdjęcia w galerii
strona główna  |  o firmie  |  aktualności  |  oferta  |  galeria  |  kontakt

Wszelkie przawa zastrzeżone. RDUCH
Tworzenie stron www: Best Comp