Oferta | Wyswietlacze...
Rzutniki tekstów
Projektory Led-owe są najlepszym rozwiązanie na rynku.
W tym projektorze panel LED ma żywotność 50 tys. godzin (12 lat po 12 godzin na dobę). Więc prędzej wymieni się projektor na nowszy model niż panel LED przestanie działać.
Jasność 2200 ANSI Lumenów pozwala na oglądanie filmów w dzień, na ścianie lub płótnie nie oświetlonym bezpośrednio światłem słonecznym.
Doświetlone są idealnie wszystkie rogi, nie ma żadnych zniekształceń, ani poświat kolorowych, które dość często występują w innych projektorach, szczególnie DLP.

Jeśli nie masz specjalnego płótna do wyświetlania obrazu i nie masz ściany w kolorze czysto białym, nie przejmuj się. Projektor posiada specjalny przetwornik oraz funkcje korekcji barw. Dzięki tej funkcji można skorygować obraz w taki sposób, że kolor biały będzie wyświetlany jako biały na ścianie o kolorze na przykład jasno zielonym.
W ten sposób można prawidłowo wyświetlić obraz i "ożywić" nawet "ponury" film.

Projektor posiada wiele wejść sygnałowych, dzięki temu można podłączyć dowolne urządzenie jako źródło sygnału wizyjnego. Blu-Ray, DVD, dekoder cyfrowy (Polsat, N, Cyfra+), Xbox i wiele innych.

Projektor posiada wejście HDMI i obsługę rozdzielczości Full HD oraz HD Ready. Nie zabrakło także złącza VGA (D-SUB) 15-to pinowego, (używane przy podłączeniu monitora do komputera). Dzięki temu można podłączyć projektor bezpośrednio do komputera lub laptopa, który nie posiada złącza HDMI.

Projektor posiada wbudowany tuner telewizyjny, dzięki któremu można wyświetlić program telewizyjny podłączając tylko antenę TV.

Jeśli potrzebujesz podłączyć źródło sygnału AV w odległości nawet 100 metrów od projektora, jest na to także proste i tanie rozwiązanie.

Funkcje:

Funkcja korekcji obrazu góra - dółZdjęcia w galerii
strona główna  |  o firmie  |  aktualności  |  oferta  |  galeria  |  kontakt

Wszelkie przawa zastrzeżone. RDUCH
Tworzenie stron www: Best Comp