Oferta | Zegary...
Zegary Kościelne
Firma RDUCH z Połomii doceniając kunszt dawnych zegarmistrzów, kontynuuje ich pracę, oferując całą gamę nowoczesnych, na miarę XXI wieku, zegarów wieżowych. Ideą firmy jest połączenie współczesnych osiągnięć mechaniki i elektroniki z potrzebami gospodarzy świątyń. Oferując za każdym razem urządzenie o doskonałej dokładności, sterowane droga radiową sygnałem DCF lub satelitarną sygnałem GPS, urządzenie, które nie wymaga żadnej obsługi, którego odpowiedni program sam koryguje zmiany czasu letniego na zimowy, dopasowując go pod względem estetycznym i funkcjonalnym do charakteru obiektu, na którym ma pracować.
Nieistotne zatem jest czy montujemy nowoczesny zegar w kościele liczącym kilkaset lat, czy też w nowo wybudowanej świątyni, bowiem za każdym razem elementy zewnętrzne, czyli TARCZE zegara projektujemy i wytwarzamy jednostkowo. Bardzo ważna jest również możliwość zaadaptowania istniejących, starych tarcz historycznych zegarów mechanicznych, które po odpowiednim przygotowaniu dalej pełnią swą rolę, a misterna mechanika w stanie nienaruszonym pozostaje na swoim miejscu, by coraz młodsze pokolenia mogły mieć pojęcie o kunszcie dawnego rzemiosła. Nasze tarcze, ze względu na trwałość są wykonywane z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych i czasu np. stali nierdzewnej, miedzi, mosiądzu stopów aluminium, złota i szkła. Malowane są metodą proszkową.
Wygląd zewnętrzny i kolorystykę za każdym razem konsultujemy z Inwestorem, pozwalając wybrać najlepsze rozwiązanie. Wszak to mieszkańcom Waszego miasta czy wioski nasz zegar ma odmierzać czas i Wasze cieszyć oczy. Ma też przypominać o godzinie modlitwy, ale czasu na nią poświęconego liczyć już nie będzie...
Zdjęcia w galerii
strona główna  |  o firmie  |  aktualności  |  oferta  |  galeria  |  kontakt

Wszelkie przawa zastrzeżone. RDUCH
Tworzenie stron www: Best Comp